Новини освіти, культури, спорту

Маломихайлівським учням розповіли про Героїв України – наших земляків

Дата створення: 11:40 28.04.2017

27 квітня в актовому залі адмінстративної будівлі с. Мала Михайлівка працівник культури Галина Скачок та бібліотекар Тетяна Шквиря провели тематичний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» з метою вшанування пам’яті Героїв України, які загинули в зоні АТО на Донбасі.

Цей день в історії: 28 квітня

Дата створення: 08:17 28.04.2017

У Веселівському ліцеї пройшла цікава зустріч

Дата створення: 18:58 27.04.2017

27 квітня ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей» відвідала філолог, бакалавр теології та Біблії, магістр богослів'я, співавтор програми «Основи християнської етики», автор-упорядник методичних посібників для вчителів, підручників та зошитів для учнів, учитель християнської етики Комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернату «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» м. Чернівці Марія Влад.

Керівники загальноосвітніх навальних закладів громади обговорили управлінські підходи, спрямовані на задоволення освітніх потреб населення території

Дата створення: 18:35 27.04.2017

26 квітня на базі КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулось інтегроване засідання методичного об’єднання директорів, яке пройшло у формі семінару з елементами тренінгу з теми: «Управлінські підходи, спрямовані на задоволення освітніх потреб населення території».

У загальноосвітні навчальні заклади громади завітала автор посібника «Основи християнської етики»

Дата створення: 16:05 27.04.2017

26 квітня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» відбулася цікава зустріч з викладачем християнської етики Чернівецького КЗ «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей», упорядником методичних посібників для вчителів «Основи християнської етики» Марією Влад.

"ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ. ЯК УНИКНУТИ ТА ЗАПОБІГТИ?"

Дата створення: 13:40 27.04.2017

Під таким заголовком пройшла виховна година в 23-й та 33-й групі Веселівського аграрного ліцею. Під час заходу учні були ознайомлені з матеріалами та статтями з книг Яни Матей «Марьяна проданная в рабство» та Віктора Маларека «Наташі».

Цей день в історії: 27 квітня

Дата створення: 08:38 27.04.2017

1995р. - День заснування Державного казначейства України.

Маломихайлівці готують культурну програму до майбутніх травневих свят

Дата створення: 22:34 26.04.2017

Працівники культури та учасники художньої самодіяльності с. Мала Михайлівка ведуть активну підготовку до урочистого святкування Дня перемоги, яке відбудеться 9 травня 2017 року о 9.30 на центральній площі села.

У селищній бібліотеці відбулась презентація збірки поезій Ольги Мусієнко «Стежиною долі»

Дата створення: 13:36 26.04.2017

Під час заходу Ольга Петрівна зустрілась з десятикласниками КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1».