1 ЛЮТОГО СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2022

Сьогодні, 1 лютого, розпочато та триватиме до 9 березня реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

16:41 01.02.2022

Профілактичний рейд «Сім’я»

28 січня 2022 року спеціалістом служби у справах дітей Веселівської селищної ради, спільно з поліцейським офіцером громади Черненко І. було проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території селищ.

16:30 01.02.2022

«Сила нації - в єдності»

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

15:45 24.01.2022

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Спільно з поліцейським офіцером громади Іллею ЧЕРНЕНКО та співробітником ДСНС, фахівцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно безпечного користування пічним опаленням та електроприладами стосовно серед сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та отримують соціальні послуги за договором.

09:16 20.01.2022