Книжкова виставка "Вічна слава Героям Небесної сотні!"

Мешканці  села Мала Михайлівка  відгукнулись на прохання  працівників культури   села   підтримати акцію Веселівської селищної бібліотеки «Подаруй бібліотеці нову книгу».  Люди  несуть книги до бібліотеки, з задоволенням розповідають про них  і пропонують   своїм землякам.

08:29 20.02.2020

Мій вибір – життя без наркотиків

18 лютого у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» інспектором ювенальної превенції Веселівського ВП МВП ГУНП в Запорізькій області майором поліції Луб'яною Н.В. у співпраці з практичним психологом освітнього закладу Нєстєровою Ю.О. було проведено профiлактично-просвітницький лекторій для здобувачів освіти 7, 9 класів на теми: «Наркотики та їх вплив на організм людини», «Мій вибір – життя без наркотиків». Проведений захід сприяв розповсюдженню інформації серед підлітків про проблеми, пов'язані з наркотиками, інформуванню молодих людей про наслідки споживання наркотиків і формуванню у кожного учасника власної позиції по відношенню до наркоспоживання.

08:05 19.02.2020

Відкритий урок з хімії

18 лютого 2020 року в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» вчитель хімії Шевцова Тетяна Михайлівна  провела в рамках атестації відкритий урок у 8-Б класі на тему «Хімічні властивості лугів та основ».

16:30 18.02.2020

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

13:52 18.02.2020