ЗВЕРНЕННЯ до жителів Веселівської ОТГ, керівників підприємств, установ та організацій, старост сіл

З приходом весни наступає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

Турбота про чистоту і благоустрій селища та сіл – справа кожного мешканця.
Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців населених пунктів, віддзеркалюють моральне обличчя громади і кожного її жителя.
Та й не потрібно забувати, що наш Веселівський край здавна славився мальовничою природою та господарською охайністю.

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану населених пунктів Веселівської ОТГ виконавчий комітет селищної ради оголошує з 20 березня по 20 квітня акцію з наведення благоустрою «День довкілля – 2017».

Звертаємося до всіх жителів сіл, селища, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, старост не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою громади – навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, поремонтувати та пофарбувати паркани.

Сподіваємось, що до Великодніх свят кожна сім’я та й в цілому
громада буде радувати мешканців своєю чистотою і охайністю.

Виконавчий комітет,

відділ житлово-комунального господарства