Свято Масляної для жителів Малої Михайлівки відбулося 25 лютого на центральній площі села

Дата: 25.02.2017 21:06
Кількість переглядів: 994

Фото без описуСьогодні провели зиму і зустріли весну мешканці та гості села Мала Михайлівка Веселівської ОТГ.

Працівники КУ «Культурно-мистецький центр» селищної ради та самодіяльні колективи громади підготували святкову програму «Український Колодій: Масляна неділя до нас в гості прилетіла», в якій були представлені пісні, театральні мініатюри, конкурси та розваги. Незважаючи на дощову погоду, масові гуляння вдалися на славу.

Готуючись до свята, староста та актив села підготували частування для кожного: млинці, вареники, шурпа, смажена картопля, куліш, чай.

На заході були також присутні заступник селищного голови Ілона Бабаніна, Благочинний церков Веселівського округу УПЦ протоієрей Олександр Мурашко, гості з інших населених пунктів Веселівської ОТГ та Веселівського району.

Староста села Віталій Деркач привітав усіх, хто прийшов на свято, подякував за допомогу та підтримку учасникам і, за народною традицією, разом з дівчинкою-весною підпалив Масляну – символ всіх негараздів і напастей, які супроводжували у минулому.