Повідомлення

03.06.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться позачергове засідання 8 сесії селищної ради VIIІ скликання.

18:48 26.05.2021

Оберіть проект, який повинен бути реалізований у Веселівській громаді. Голосування триватиме до 13.00 год. 31.05.2021.

25 травня у Веселівській громаді молодіжні працівники презентували результати дослідження потреб молоді, та створили мапу молодіжної інфраструктури громади. Опитали молодь на предмет ідей щодо молодіжних проектів, серед яких буде обрана одна ідея, яку фінансово підтримає програма #ДОБРЕ.

16:34 26.05.2021

Селищний голова Петро Кіяшко офіційно представив колективу КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ВСР головного лікаря Колісника Ігоря Олександровича

21 травня селищний голова Петро Кіяшко офіційно представив колективу КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ВСР головного лікаря Колісника Ігоря Олександровича і побажав йому успіхів і нових досягнень, креативних ідей та блискучих думок, щоб всі масштабні плани ефективно реалізовувалися задля розвитку лікарні та на благо мешканців Веселівщини.

15:30 26.05.2021

«Молодіжний працівник» #DOBRE

25 травня молодіжна команда Веселівської ТГ, у рамках програми «Молодіжний працівник» #DOBRE, шо виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID),

13:16 26.05.2021

Правопросвітницький захід на тему "Право на безкоштовне отримання земельної ділянки"

Сьогодні, у с. Новоолександрівка, фахівцем відділу "Веселівське бюро правової допомоги" Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катана Іриною Сергіївною було проведено правопросвітницький захід на тему "Право на безкоштовне отримання земельної ділянки", а також надано всім бажаючим мешканцям села безоплатну юридичну консультацію за наступними категоріями питань:

13:15 26.05.2021

Як скористатися правом на реабілітаційне лікування у санаторно- курортному закладі за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

11:01 26.05.2021