Не припиняються роботи з благоустрою.

Працівники КП "Ірида" та КП "Башук" проводять роботи з покосу трави, фарбують пішохідні переходи, виконують ямковий ремонт, а також проводять підготовчі роботи до 8-9 травня.

18:10 07.05.2021

Привітали ветеранів: Белікова Андрія Кузьмича та Губу Любов Володимирівну з 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

На передодні 76-ї річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні Народний депутат України Сергій МІНЬКО, Голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор СУДАКОВ, голова Мелітопольської районної ради Сергій ПРИЙМА та депутати районної ради, селищний голова Петро КІЯШКО,

15:31 07.05.2021

ГОЛОСУЙ ЗА ПРОЄКТ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Веселівською громадою прийнято участь у конкурсі «НАША ГРОМАДА», який проводиться телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з проєктом «НОВІ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ – НОВЕ ЖИТТЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ» (https://otg.fakty.com.ua/communities/veselivska-gromada)

15:29 07.05.2021

на території Веселівської громади встановлено "ЖОВТИЙ" рівень епідемічної небезпеки

Відповідно до рішень  місцевої та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Веселівської громади встановлено "ЖОВТИЙ" рівень епідемічної небезпеки.

14:54 07.05.2021

Повідомлення

14.05.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться позачергове засідання 7 сесії селищної ради VIIІ скликання.

17:46 06.05.2021

До уваги підприємців Веселівської громади.

Якщо Ви бажаєте взяти в оренду приміщення у центрі смт Веселе (приміщення бувшої Аптеки № 80)  за адресою: вул. Вишнева, 152 Б, просимо звертатися до селищної ради за адресою: вул. Центральна, 136 (приймальна селищного голови).

16:09 06.05.2021