Вакансії

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

начальника відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Веселівської селищної ради виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи:

• заява,
  • особова картка (форма П-2ДС),
  • автобіографія,
  • дві фотокартки розміром 4х6 см,
  • документ про освіту, паспорт,
  • військовий квиток (для військовозобов'язаних),
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Подавати за адресою: 72202, смт. Веселе, вул. Центральна,162

Термін надання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами:  2-11-04

Дата опублікування оголошення: 20 лютого 2017 року

Загальний відділ селищної ради

_______________________________________________________________________________________________________________

Веселівська селищна територіальна громада Веселівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Необхідні документи:

• заява,
  • особова картка (форма П-2ДС),
  • автобіографія,
  • дві фотокартки розміром 4х6 см,
  • документ про освіту,
  • паспорт,
  • військовий квиток (для військовозобов'язаних),

Подавати за адресою: 72202, смт. Веселе, вул. Центральна ,162

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами:  2-11-04

Дата опублікування оголошення: 15 лютого 2017 року

Загальний відділ селищної ради

Веселівська селищна рада оголошує про наявність вакантної посади

секретар керівника.

Кваліфікаційні вимоги:

• Освіта – професійно-технічна або базова вища;
  • Вільне володіння державною мовою;
  • Знання основ роботи з комп’ютерною та оргтехнікою.

Без вимог до стажу роботи.

Особи, які претендують на посаду, можуть звертатися за додатковою інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці за адресою: Веселе, вул. Центральна,162

Довідки за телефонами:  2-11-04

Загальний відділ селищної ради

Веселівська селищна територіальна громада (об'єднана)

Веселівського району Запорізької області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста ІІ категорії відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби Word, Excel.

Без вимог до стажу роботи.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Подавати за адресою: 72202, смт. Веселе, вул. Центральна,162

Термін надання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами:  2-11-04

Дата опублікування оголошення: 20 січня 2017 року