ОГОЛОШЕННЯ

11.07.2021 о 22:00 на літньому майданчику відбудеться фінал футбольного матчу.

14:49 09.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись розпорядження селищного голови від 08 липня 2021р.№ 219 «Про проведення позачергового засідання виконавчого комітету» провести 14 липня 2021р. позачергове засідання виконавчого комітету .

14:16 09.07.2021

Школа підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

08.07.2021 року відбулося чергове заняття у рамках програми «Школа підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах», метою якої є соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді, які перебувають у СЖО і потребують сторонньої допомоги. Темою заходу стала «Безпека на дорозі-безпека життя», участь у якому взяли участь 23 дитини із сімей, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної роботи.

14:53 08.07.2021

Свято Івана Купала

Івана Купала - мабуть, саме неординарне українське свято, в якому вдало переплелися язичницькі і християнські традиції.

14:50 08.07.2021

Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення”

14:43 08.07.2021

Майстерня з підготовки проєктних заявок на конкурс “ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД-2021”

Запрошуємо до участі представників та представниць зареєстрованих місцевих громадських організації, ініціативні групи жителів територіальної громади, включно із молодіжними громадськими організаціями чи молодіжними радами з територіальних громад-партнерів програми DOBRE, 4-ої когорти Запорізької області (Веселівська ТГ, Гуляйпільська ТГ, Комиш-Зорянська ТГ, Пологівська ТГ, Широківська ТГ).

09:17 08.07.2021

Повідомлення

09.07.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться чергове засідання  сесії селищної ради VIIІ скликання.

16:05 07.07.2021