Депутат Запорізької обласної ради Кюрчев Володимир Миколайович провів у Веселівській громаді виїзний прийом громадян.

15 липня депутат обласної ради Володимир КЮРЧЕВ провів у Веселівській громаді виїзний прийом громадян. Під час зустрічі з жителями громади депутат облради  вислухав питання, що турбують мешканців нашої громади, а також надав вичерпну інформацію по кожному з напрямків.

10:21 16.07.2021

ПОСИЛЕННЯ ГАБАРИТНО-ВАНТАЖНОГО КОНТРОЛЮ

16.07.2021 представники Веселівської селищної ради взяли участь в онлайн-нараді з питань посилення габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах та внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю, яка  проходила під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації – Старуха О.М.

10:20 16.07.2021

Вітання селищного голови Петра Кіяшка з Днем бухгалтера.

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Дата свята вибрана не випадково, адже цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії та змусило представників державної влади по-новому поглянути на фахівців, усвідомити, що бухгалтерський облік – це не тільки податкова звітність, а й основа для прийняття управлінських рішень.

08:26 16.07.2021

Проведено профілактичний рейд щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам у торгових закладах громади

З метою  контролю за  дотриманням  законодавства України щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років,

15:43 15.07.2021

Оголошення

30 липня 2021року о 14-00 год в приміщення селищного будинку культури та дозвілля відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету.

14:24 15.07.2021