Оперативна інформація про збір сільськогосподарських  культур по Веселівській селищній територіальній громаді

Оперативна інформація про збір сільськогосподарських культур по Веселівській селищній територіальній громаді

За оперативними даними, отриманих від сільськогосподарських підприємств (різної форми власності), станом на 27.07.2021 зібрано врожай основних сільськогосподарських культур:

14:42 27.07.2021

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 29 липня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме Народний депутат України Штепа Сергій Сергійович.

09:53 27.07.2021

Засідання комісії з розробки Плану вдосконалення послуги

26 липня 2021року, у малому залі Веселівської селищної ради, проведено онлайн зустріч робочої групи з розроблення Плану вдосконалення послуги  утримання, ремонту, обслуговування доріг та тротуарів на території Веселівської селищної територіальної громади, яку провела програмна спеціалістка USAID/Програми DOBRE Анна Загорулько.

13:34 26.07.2021

Акція «Чисте довкілля»

23 липня за ініціативою молодіжної групи Веселівської громади у рамках програми DOBRE була організована та проведена акція «Чисте довкілля». Метою заходу стало привернення уваги громадськості до екологічних проблем, формування екологічної свідомості та культури у населення, залучення людей до активної роботи в даному напрямку.

13:05 26.07.2021

Фруктовий врожай

Цьогорічний врожай абрикосу значно відрізняється від минулого року, а саме зменшенням кількості плодів на дереві. Це спричинено погодними умовами.

11:43 26.07.2021