Інформація про заробітну плату працівників Веселівської селищної ради

Відповідно до статті 1 Закону України «Про оплату праці» заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-кваліфікаційних якостей працівника, результатів його праці.

11:35 22.07.2021

Опитування. Чи потрібна у Веселівській територіальній громаді особа, яка буде відповідати за роботу з молоддю?

З метою розвитку молодіжного напрямку роботи в Веселівській громаді, пропонуємо Вам перейти за нижче наведеним посиланням та відповісти на запитання «Чи потрібна у Веселівській територіальній громаді особа, яка буде відповідати за роботу з молоддю?»

15:23 21.07.2021

Повідомлення про хімічну обробку полів

Доводимо до Вашого відома, що СФГ "Руслан" буде проводити хімічну обробку полів пестицидами (4 клас малобезпечний) з 24.07.2021 по 04.08.2021 року на землях села Піскошине, колишнього КСП "Шевченко" та радгоспу "Ентузіаст" та колишнього КСП АПФ"Лучиста" , які знаходяться в оренді СФГ "Руслан"

13:00 21.07.2021

Презентація звіту з оцінки управління фінансами

20.07.2021 у малому залі Веселівської селищної територіальної громади проведено зустріч з презентації результатів дослідження та плану дії стосовно сфери управління фінансами, яку провели експерти програми Dobre Віктор Шулик та Ольга Шубіна.

09:49 21.07.2021

Оперативна інформація про збір сільськогосподарських  культур на території Веселівської селищної територіальної громади.

Оперативна інформація про збір сільськогосподарських культур на території Веселівської селищної територіальної громади.

За оперативними даними, які отримано від сільськогосподарських підприємств (різної форми власності), станом на 20.07.2021 зібрано врожай основних сільськогосподарських культур:

14:13 20.07.2021

Акція ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ Зробимо нашу громаду чистішою

Акція ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ Зробимо нашу громаду чистішою 23 липня о 15:00 “ялинки” навпроти заправки УкрНафта. Кожен у нашій громаді стикався з проблемою невеликої кількості місць для відпочинку на природі. Часто важко знайти чисте місце не забруднене сміттям. Тож давайте приберемо разом!

12:52 20.07.2021