Оновлена зупинка в селі Озерне

Власними зусиллями молодь с.Озерне пофарбувала зупинку. Зараз всім приємно бачити таку красу та комфортно очікувати маршрутку або сховатися від дощу.

15:49 03.08.2021

Робоча зустріч "Механізм участі"

2 серпня 2021 року відбулось засідання робочої групи з розробки та впровадження механізмів участі мешканців у процесах прийнятті рішень, таких як громадські слухання, публічні консультації з громадськістю, електронні петиції, місцеві ініціативи та бюджет участі.

12:48 03.08.2021

НАПЕРЕДОДНІ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВІД МВФ ПОНАД 2,7 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ

Після телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, яка відбулася минулого тижня, Україна отримає від МВФ понад 2,7 млрд дол. США безоплатно та без жодних додаткових умов.

12:39 03.08.2021

Про оголошення конкурсу на отримання фінансової підтримки за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам»

Регіональна комісія Запорізького відділення повідомляє, що УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

11:43 03.08.2021

УВАГА! Відключення водопостачання

3 серпня  2021 року, у зв'язку з ремонтними роботами, буде відключено водопостачання. Подача води буде відновлено  увечері, після закінчення ремонтних робіт.

10:04 03.08.2021

Сьогодні, 2 серпня 2021 року, виповнюється 91 рік ветерану Веселівської громади Борисенку Михайлу Талимоновичу. Селищний голова Петро Кіяшко привітав Михайла Талимоновича з Днем народження. Побажав йому міцного здоров’я та довголіття, щоб любов і увага близьких наповнювали серце радістю, бадьорого настрою та наснаги.

14:29 02.08.2021

З 1 вересня 2021 року громадяни мають право легалізувати активи

21.07.2021 р. набрали чинності окремі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 р. № 1539-IX (далі — Закон № 1539), відповідно до якого внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України в частині проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022 р.

13:30 02.08.2021