Огляд готовності закладів освіти Веселівської селищної територіальної громади до організованого початку 2021-2022 навчального року

19.08. та 20.08.2021 року пройшов огляд готовності закладів освіти Веселівської селищної ради комісією у складі: Стогній Раїси – секретаря селищної ради, Дундук Оксани – начальника відділу освіти, молоді та спорту,   Нетребко Інни – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, Кандиболоцької Олени та Очеретько Лариси – методистів відділу освіти, молоді та спорту,  Шепеля Олександра – головного інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій Мелітопольського районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Гунбіної Олени – начальника Веселівського районного управління  ГУ Держспоживслужби у Запорізькій області.

15:34 21.08.2021

IV семінар з розробки Стратегії

Веселівська селищна рада повідомляє, що 26.08.2021 о 10-00 за адресою: вул. Центральна, 136 (малий зал) відбудеться ІV Стратегічний семінар щодо побудови Стратегічного розвитку Веселівської громади. Запрошуємо взяти участь всіх членів робочої групи та зацікавлених осіб з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області.

16:36 20.08.2021

РОЗБУДОВА ЗРОЩЕННЯ

Внаслідок частих посух та зміни клімату, фундаментальну роль у забезпеченні виробництва сільськогосподарських культур відіграє зрошення.

16:32 19.08.2021

Патріотичний майстер-клас

До Дня Незалежності України у Веселівській селищній бібліотеці пройшов майстер-клас з виготовлення патріотичних сувенірів зі стрічок.

16:09 19.08.2021

Повідомлення

03.09.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться позачергове засідання  сесії селищної ради VIIІ скликання.

18:22 17.08.2021

16 серпня в місті Маріуполь розпочався триденний тренінг в рамках проєкту «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на сході України». Даний захід організовано GОLOCAL за фінансової підтримки проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Основні питання які розглядаються на тренінгу: Індустріальні парки як інструмент розвитку країни. Деволопмент промислової нерухомості. Розвиток індустріальних проектів регіону. Від Веселівської громади в тренінгу приймає участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Куц.

15:30 17.08.2021

До 30-річчя Незалежності України

Напередодні Дня Державного Прапора України та 30-річчя  Незалежності України Веселівська селищна бібліотека підготувала ряд заходів, присвячених великому державному святу.

15:58 16.08.2021