Мешканці с.Широке долучилося до обговорення проєкту Стратегії розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки

02.09.2021  в будівлі школи с. Широке відбулися громадські консультації з мешканцями села щодо обговорення Стратегії розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки, де  взяли участь 11 осіб.

09:55 03.09.2021

Щастя навчатися, радість - навчати.

Все навкруги разом пізнавати. Своїх вчителів завжди поважати, В праці й завзятті знання здобувати!!! . Новіцька Мілана 2 Б 1 вересня в гімназії розпочався довгожданий навчальний рік, головним лейтмотивом якого стануть такі слова: "Щастя навчатися, радість – навчати!"

10:10 02.09.2021

Сьогодні світ відзначає 76-ту річницю завершення Другої світової війни.

2 вересня 1945 року, в Токійській бухті на борту американського лінкора «Міссурі», було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Японії, що ознаменувало завершення Другої світової війни – найкривавішої та наймасштабнішої війни в історії людства. Церемонія підписання акта тривала 20 хвилин. Від імені Радянського Союзу підпис поставив українець генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко.

08:40 02.09.2021

Свято Першого Дзвоника

1 вересня у селищному будинку культури і дозвілля відбулося свято Першого Дзвоника, свято Дня знань! Яскраві враження, чудовий настрій, смачні презенти та цікавий повчальний мультфільм діткам подарували веселі клоуни Боня і Льолік.Дорогі наші школярі! Нехай шкільні дні будуть наповнені радістю та приємними новинами, гарними оцінками, цікавими проєктами та веселими друзями!

08:20 02.09.2021