Допомога напередодні свята Першого дзвоника

Школярі – це наша гордість і надія. Підтримувати й заохочувати їх – обов’язок родини, школи, різноманітних соціальних структур. Не залишаються осторонь і благодійники.

13:48 31.08.2021

Обстеження земельних ділянок

На підставі заяв, які надійшли до Веселівської селищної ради, проведено комісійне обстеження земельних ділянок.

08:50 31.08.2021

УВАГА!!! Відключення водопостачання.

У зв'язку з ремонтними роботами 30 серпня  2021 року з 800 до 1700 відключено  водопостачання. Роботи будуть проводитись протягом тижня. Подача води буде після закінчення ремонтних робіт.

11:38 30.08.2021

Міжнародний день жертв насильницьких зникнень

Згідно даних міжнародних правозахисний організацій, показник зникнень людей, які стали жертвами і пропали з нез’ясованих обставин, у період з 1980-го до 2011-го рік, залишався стабільно високим. Понад 53-х тис. людей щорічно, і ця проблема стосується не тільки країн так званого «третього» світу, але і досить успішних, розвинених і демократичних держав, не обмежуючись конкретними регіонами світу.

09:06 30.08.2021

27 серпня у місті Запоріжжя відбувся гала-концерт колективів художньої самодіяльності Запорізької області, переможців обласного огляду присвяченому 30-й річниці Незалежності України.

09:55 28.08.2021