Вітання з Днем знань!

Шановні учасники освітнього процесу! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

10:29 01.09.2021

Підсумкова інформація про збір ранніх сільськогосподарських культур по Веселівській селищній територіальній громаді

За оперативними даними, отриманих від сільськогосподарських підприємств (різної форми власності), зібрано врожай основних ранніх сільськогосподарських культур:

13:58 31.08.2021

Відбулася І консультація з громадськістю щодо обговорення проєкту Стратегії

У Веселівській громаді розпочато обговорення Стратегії розвитку території на 2021-2027 роки. 26.08.2021 в малому залі Веселівської селищної ради проведено першу консультацію з представниками молодіжної групи.

13:51 31.08.2021

Допомога напередодні свята Першого дзвоника

Школярі – це наша гордість і надія. Підтримувати й заохочувати їх – обов’язок родини, школи, різноманітних соціальних структур. Не залишаються осторонь і благодійники.

13:48 31.08.2021

Обстеження земельних ділянок

На підставі заяв, які надійшли до Веселівської селищної ради, проведено комісійне обстеження земельних ділянок.

08:50 31.08.2021

УВАГА!!! Відключення водопостачання.

У зв'язку з ремонтними роботами 30 серпня  2021 року з 800 до 1700 відключено  водопостачання. Роботи будуть проводитись протягом тижня. Подача води буде після закінчення ремонтних робіт.

11:38 30.08.2021