До уваги жителів Веселівської громади!

14:06 10.11.2020

До Дня української писемності та мови в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» було проведено ряд виховних заходів.

9 листопада проведено єдину виховну годину, де учні школи змогли переглянути урочисту театралізовану відеолінійку «Мова – коштовний скарб народу», підготовлену вчителем української мови та літератури Наталією Самофаловою та учнями 5-11 класів.

15:29 09.11.2020

8 листопада свій ювілейний день народження відзначив директор Маломихайлівського НВК – Федоров Олег Вікторович.

Вельмишановний Олеже Вікторовичу, від імені колективу дошкільного підрозділу НВК та від мене особисто прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого славного ювілею!

10:09 09.11.2020

Літописець козацької долі

До 165-річчя від дня народження українського історика, археолога, етнографа Дмитра Івановича Яворницького

10:15 04.11.2020