Бережи себе, малюк!

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому наш дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

15:19 17.12.2020

Місячник безпеки життєдіяльності в КДНЗ№ 1 «Оленка» в режимі он-лайн

У КДНЗ № 1 «Оленка» з 16.11.2020 по 15.12.2020 було проведено Місячник безпеки життєдіяльності.   По КДНЗ  було видано наказ « Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності у КДНЗ №1 «Оленка» в 2020 році в режимі онлайн».

15:13 17.12.2020

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ У КЗ «ШИРОКІВСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ»

Дитина, її життя і здоров’я – найвища цінність. Захистити її від можливих небезпек, навчити правильно  взаємодіяти з довкіллям, формувати навички здорового способу життя, пожежної безпеки – важливі завдання педагогічного колективу.

07:54 15.12.2020

Місячник безпеки в КДНЗ "Казка"

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

16:01 14.12.2020

Видатний діяч української культури Михайло Петрович Старицький (до 180-річчя від дня народження )

Хто з нас не знає веселої комедії «За двома зайцями», або не заслуховувався піснею «Ніч яка місячна»? Автор цих творів – Михайло Петрович Старицький,180 років від дня народження якого відмічають 14 грудня 2020 р.

09:05 14.12.2020

Читач радить читачеві

У новій рубриці «Читач радить читачеві» користувачі Веселівської селищної бібліотеки мають змогу порекомендувати книгу, яка їм сподобалася та залишити свій відгук про цю книгу.

14:29 11.12.2020