Сьогодні свій поважний ювілей святкує чарівна жінка Шехурдіна Галина Володимирівна.

10 лютого свій 90-річний ювілей відзначає жителька смт. Веселе Галина Володимирівна Шехурдіна, підопічна відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.

14:35 10.02.2021

Відомі та незвідані світи Жюля Верна

Жюль Верн – надзвичайно популярний французький письменник, один із засновників наукової фантастики. Твори Верна, написані як для підлітків, так і для дорослих, увібрали в себе дух 19 сторіччя, його чарівність, науковий прогрес і винаходи.            Жюль Верн не був вченим і не мав досвіду мандрівника. Багато часу він проводив у дослідженнях для своїх творів і намагався бути реалістичним.

08:49 08.02.2021

КНИГА – КРАЩИЙ ПОДАРУНОК

До Міжнародного дня дарування книг Веселівська селищна бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу».

08:45 08.02.2021

До 120 – річчя від дня народження В.П. Підмогильного

2-го лютого 2021 року  виповнюється 120 років з дня народження Валер’яна    Підмогильного – українського письменника і перекладача, одного з найвизначніших прозаїків «розстріляного відродження», засновника українського урбаністичного роману.

15:30 02.02.2021

Дистанційне навчання в гуртках ПКЗ «БДЮТ»

Під час карантину  керівники гуртків позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради    проводили роботу з вихованцями дистанційно.

10:39 25.01.2021

Приходу зими радіє дітвора Широківського НВК

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Сніг – це найцікавіша забава наших малосніжних зим. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Недаремно діти так люблять зимові прогулянки.

10:34 20.01.2021