«Герої не вмирають»

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

11:08 22.02.2021

Боротьба вільна

20 лютого  в місті Мелітополь відбувся обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2008-2009 та 2010-2011 років народження.

10:49 22.02.2021

ПИШАЄМОСЬ ЗРАЗКОВИМ АМАТОРСЬКИМ КОЛЕКТИВОМ «АТМОСФЕРА», ЯКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ “ЗОЛОТЕ РУНО” ГРУЗІЯ, М. БАТУМІ

Зразковий аматорський колектив «Атмосфера» взяв участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв “ЗОЛОТЕ РУНО” Грузія, м. Батумі, у якому,

10:45 22.02.2021

Волейбол

20 грудня в спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся зимовий кубок Веселівської селищної територіальної громади з волейболу.

10:41 22.02.2021

Юні детективи КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1»

На сьогоднішній день одним з найпопулярніших жанрів є детектив. Саме про це йшла мова 19 лютого на  відкритому уроці зарубіжної літератури в 7-А класі «Детектив як жанр літератури, характерні ознаки жанру», який провела Марченко Ірина Миколаївна, вчитель КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1».

08:43 22.02.2021

Радісна зустріч

У відділенні організації надання адресної натуральної допомоги та денного перебування комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради 18 лютого поновила свої заняття група «Майстрині»,

15:19 19.02.2021

Моє богатство – рідна мова

Яка багата на свята наша планета! Яких тільки свят не відзначає наше людство. Тож дуже приємно, що не залишилася без уваги і мова. Так, 21 лютого відзначаємо Міжнародний день рідної мови.

12:52 19.02.2021