Волейбол

27 лютого в приміщенні ПКЗ «ДЮСШ» відбулася відкрита першість Веселівської громади з волейболу серед чоловіків.

08:48 03.03.2021

Нарада у відділі соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради

1 березня 2021 року у відділі соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради відбулася нарада на тему: «Нові правила прийому громадян для надання соціальних послуг».

15:19 01.03.2021

Великий син українського народу

Напередодні святкування 207-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця, у КДНЗ №1 «Оленка» пройшов шевченківський тиждень  «Маленьким – про Великого Тараса».

13:04 26.02.2021

Калейдоскоп педагогічної творчості

Успішна реалізація цілей та завдань сучасного освітнього процесу неможлива без постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, зокрема наполегливої самоосвітньої роботи.

12:52 26.02.2021

Про участь в онлайн нараді з нагальних питань освіти

24 лютого 2021 року Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації проведено для керівників та уповноважених з питань управління освітою в громадах Запорізької області в режимі онлайн робочу нараду, в якій взяли участь  секретар ради Раїса СТОГНІЙ та начальник відділу освіти Оксана ДУНДУК.

15:17 25.02.2021

Українські книги - ювіляри 2021

Ювілей – це особливе святкування круглої дати якоїсь події.  Загалом ювілеї заведено святкувати саме у людей, але навіть книги мають свої круглі дати. Звісно, не завжди є змога чітко визначити дату написання та публікації якогось літературного твору, але деякі дати є чітко відомими.

15:03 25.02.2021

Велична жінка – Леся Українка

Леся Українка – справжня поетична квітка нашої прекрасної землі, що народилася не на весні, як усі квіти, а саме в ці лютневі дні. Вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, однією з найповнозвучніших струн душі українського народу.

14:59 25.02.2021