Свято весни та краси «Мамина красуня», присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня, в дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК

«Мамина красуня». Саме під такою назвою 5 березня в дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК відбулося свято весни та краси, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

09:35 09.03.2021

Відкритий урок в КЗ «Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

2 березня  2021 року в КЗ «Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» в рамках атестації вчитель трудового навчання та основ здоров`я Дзіневська Зоя Михайлівна провела відкритий урок з технології  в 10 класі на тему: «Найпростіше перероблення овочів.

12:49 04.03.2021

Весняна зустріч

З приходом весни у відділенні організації адресної натуральної допомоги та денного перебування КУ «Центру соціальних послуг» Веселівської селищної ради поновила свої зустрічі група «Співрозмовник».

11:51 04.03.2021

Чемпіонат Запорізької області

Вітаємо відділення боротьби вільної ПКЗ "ДЮСШ" з успіхом на чемпіонаті Запорізької області. Югай Владислав І місце (тренер Євстігнєєв Микола) СТОГНІЙ СЕРГІЙ 3 МІСЦЕ (тренер Фісун Станіслав), СПОДАРЕНКО МИКИТА 3 МІСЦЕ (тренер Фісун Станіслав).

08:56 04.03.2021

Відкритий урок з алгебри у 7 класі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»

Сьогодні, 03 березня 2021 року, в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» в рамках атестації вчитель математики Сіліфонова Марія Олексіївна  провела відкритий урок з алгебри у 7 класі на тему «Лінійна функція, її властивості та графік».

16:54 03.03.2021