Тиждень Доброго янгола

В рамках атестаційного періоду  з 22.03.2021 по 26.03.2021 року в КДНЗ №1 «Оленка» було проведено методичний тиждень Доброго Янгола. Під час цього заходу педагоги, що атестуються, мали змогу зняти психологічне напруження,  допомагали  один одному виконувати завдання,  обмінювалися досвідом роботи, відкривали у собі нові можливості,проводили дидактичні ігри з вихователями.

09:08 29.03.2021

Перемога в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

28 лютого проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. У 2020-2021 н.р. від гімназії на обласному рівні представляла свою науково-дослідницьку роботу на секції «Історичне краєзнавство» учениця 9Б класу Бережна Поліна (керівник – вчитель історії та правознавства Гушуляк С.В.). Тема роботи: «Історія заводу «Продмаш».

10:13 26.03.2021

Перемога в обласному етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Уже двадцятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої», який присвячується Шевченківським дням. У цьому році він проводиться на тему: «Торуй свій шлях, - той, що твоїм назвався, той що обрав тебе навіки вік» (В. Стус) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

10:04 26.03.2021

Робочий візит до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської міської ради

24 березня 2021 року  фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської селищної ради разом зі спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради з робочим візитом відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської міської ради.

16:48 25.03.2021

23 березня 2021 року відбувся ІІІ відкритий освітньо-науковий форум за міжнародною участю «Класична наука для Нової української школи», який проходив на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, метою якого була актуалізація науково-методичного супроводу викладання класичних наук у контексті оновлення Державного стандарту базової середньої освіти. У форумі взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту та заступники керівників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  громади.

16:45 25.03.2021

ЗНО 2021 ВІДБУДЕТЬСЯ У ЗАПЛАНОВАНІ ТЕРМІНИ

Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів ухвалив 22 березня 2021 року.

15:43 25.03.2021

ХХХІІ Легкоатлетичний пробіг «Десант – 44» присвячений 74-й річниці визволення м.Херсона від нацистських окупантів.

На старт вийшли 211 спортсменів різної вікової категорії. Учасники змагань мали на вибір дві дистанції: 13,5 км, або 21,1 км. Траса де проводилися змагання проходила за маршрутом: Кіндійське шосе,  вул. Перекопська від монумента визволителям м. Херсона, що знаходиться у с. Антонівка, і до училища фізичної культури та спорту. На дистанції 13,5 км друге місце в віковій групі 50-59 років зайняв Шевчук Олександр, на цій же дистанції в віковій групі 60-69 років переможцем став Федорець Володимир. На дистанції 21,1 км  в своїй віковій категорії п’яте місце зайняв Кушнір Олексій.

09:59 25.03.2021