Карантин – час для онлайн освіти

Комунальна установа Запорізької обласної ради «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» організувала для спеціалістів бібліотечної справи фаховий онлайн-семінар «Бібліотека в Інтернеті – простір для новацій».

08:18 29.04.2021

Живемо без шкоди для природи

До Дня Довкілля працівники будинку культури і бібліотеки з небайдужими жителями села Широке взяли участь у заході "Живемо без шкоди для природи", на якому прибирали територію села від пластику та сміття.

14:54 27.04.2021

Ось вже 35 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях.

Ці відчуття змушують кожного зупинитись та озирнутись у той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були події 26 квітня 1986 року.

14:34 27.04.2021

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ У «СВІТЛЯЧКУ»

У Веселівському КДНЗ №2 «Світлячок» з 19.04.2021 по 25.04.2021 року пройшов Тиждень безпеки дитини під девізом «Бережіть себе діти!». Головною метою якого було поліпшення якості освітньої роботи  з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях.

08:27 27.04.2021

35 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», було проведено ряд заходів, присвячених 35-й річниці Чорнобильської катастрофи, а саме: Єдиний онлайн-урок «Чорнобиль — біль України», конкурси малюнків, плакатів та фотоколажів  «Спогади про Чорнобиль», перегляд документальних фільмів, присвячених подіям на ЧАЕС та ін.

17:09 26.04.2021

21 квітня в комунальній установі «Центр соціальних послуг» проведена оперативна нарада на актуальну тему «Що важливо знати про вакцинацію СОVID-19». Директор Жигірь Г.І. наголосила на першочерговість проведення вакцинації серед працівників соціальної сфери та підопічних (осіб похилого віку), які отримують соціальні послуги в структурних підрозділах установи.

14:42 23.04.2021

Творчий талант Андрія Куркова

23 квітня 2021р. виповнюється 60 років від дня народження відомого  сучасного письменника та сценариста Андрія Куркова.

09:29 21.04.2021