Найкраще в світі слово «МАМА»

Місяць травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День Матері, а 15 травня весь світ відзначає

08:51 07.05.2021

Пам'ять війни

76 років відділяють нас від того дня,  коли наш народ здобув перемогу над  нацистськими окупантами.

16:50 06.05.2021

Адміністрація КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2», Веселівської селищної ради вітає наших творчих учнів з поповненням скарбниці досягнень!

09:43 05.05.2021

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - виставки з декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки  Запорізької облдержадміністрації  від   28.04.2021 №202  «Про підсумки   І та ІІ етапів

17:57 30.04.2021

Великдень – це велике, світле і радісне християнське свято

Великдень – це велике, світле і радісне християнське свято, це початок чогось нового і чистого. Здавна воно вважалося родинним. Пасха для дітей – це насамперед знайомство з історією та традиціями рідного краю.

17:40 30.04.2021