Майн Рід – невтомний шукач пригод

Навряд чи можна знайти людину, якій не було б відоме ім'я Томаса Майн Ріда. Він займає почесне місце в ряду великих творців «романів пригод і подорожей».

07:56 05.04.2021

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Щороку, у дні весняних канікул, в Маломихайлівській бібліотеці проходить тиждень дитячого читання.

08:23 02.04.2021

«В гостях у казки»

Першого квітня 2021року в рамках проведення «Всеукраїнського тижня дитячого читання» до учнів 1-А та 1-Б класів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» у гості завітала Нестеренко Наталія Вікторівна бібліотекар Веселівської селищної бібліотеки.

16:35 01.04.2021

Я хочу жити в якісному світі

«Люди, прокиньмося, озирнімося навкруги — Наша планета в біді. Вона кричить про це, бо хоче жити, Щоб дарувати нам свою любов, Своє тепло і воду й кисень…»

15:19 01.04.2021

Вітаємо переможців!

Учні КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» Проценко Максим (учень 7 кл.) та Вертегел Аліна (учениця 10 класу) стали переможцями та посіли ІІІ місце у обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді – Краєзнавчі нариси Запорізького краю, керівники Нестеренко В.М.; Мусіхіна Г.П.

13:55 31.03.2021

Запрошуємо взяти участь у обласній програмі «Ліси Запорізького краю»

Любити і охороняти рідну природу, обов’язок кожного громадянина нашої держави. На жаль, в останній час природа стає заручником господарської діяльності людини. Щоб запобігти цьому процесу необхідно виховувати дбайливого ставлення до природи у підростаючого покоління.

13:50 31.03.2021

Перемога в обласному конкурсі з фізичної культури

17 березня 2021 року проходив обласний конкурс з фізичної культури. В цьому році, враховуючи карантинні обмеження, конкурс проводився в дистанційному режимі у вигляді відео конференції (пряма відеотрансляція проходження тестів та виконання фізичних вправ).

10:07 30.03.2021