Цікавий природничий тиждень у КЗ «Широківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»

З метою урізноманітнення шкільного життя та розвитку учнівських компетентностей, на початку грудня в КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбувся тиждень позакласних заходів природничо-математичних дисциплін.

10:30 11.12.2020

Книга від автора

Нещодавно Веселівська селищна бібліотека отримала в дарунок вже третю книгу нашого місцевого поета Анатолія Добиша «Дорога длиною в жизнь».

09:10 10.12.2020

Тиждень права

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

08:48 10.12.2020

Акція «Тепло людських сердець»

Людська доброта не має кордонів; у співчуття і співпереживання відсутні обмеження. Це довела Гніденко Ірина Вікторівна, заступник директора запорізької громадської організації «Християнська місія «Нове життя».

08:40 10.12.2020

Підведено підсумки першого етапу обласного гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

7 грудня 2020 на базі ПКЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» проводився перший етап обласного гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії».  Конкурс покликаний забезпечити підтримку обдарованої учнівської молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами мистецтва.

15:12 08.12.2020

Конкурс «Космічні фантазії» у КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Підведено підсумки шкільного етапу  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»,  головною метою якого   був розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом.

09:44 04.12.2020

«КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

Творчі ідеї вихованців позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради до зонального етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

16:01 03.12.2020