КУ «Центр соціальних послуг» традиційно вітає своїх підопічних.

У цей сонячний весняний день комунальна установа «Центр соціальних послуг» вітає  підопічну відділення соціальної допомоги вдома Соболь Діну Дмитрівну з важливою датою, з ювілеєм – 80 років, з віком мудрості і гордості.

11:59 19.05.2020

Вшанування свята доблесті і героїзму

Початок травня був особливим на увагу до старшого покоління від учителів та учнів КЗ «Широківський НВК «ЗОШ  I – III ст. – ДНЗ». Вітання ветеранів війни у День 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні як завжди пройшло з особливою тривогою та душевністю.

14:37 12.05.2020

Організоване закінчення 2019-2020 навчального року в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2» в умовах дистанційного навчання

Ми наближаємося до завершення 2019-2020 навчального року. Цей навчальний рік, безумовно, увійде в підручники історії. У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, у тому числі й система освіти, яка є значною частиною суспільного життя.

09:45 12.05.2020

Група «ЗДОРОВЯТКА». Займаємося дистанційно.

«Якщо не маєш змоги бігти щодуху,то-крокуй, але в жодному випадку не зупиняйся!» - ці слова стали девізом старшої групи «Здоровятка» під час карантину.  Весь світ зараз наче вирішив трохи пригальмувати свій рух.

09:25 09.05.2020

Працюємо в умовах карантину.

Педагоги дошкільного підрозділу Маломихайлівського НВК  налагодили тісну взаємодію із батьками вихованців.

09:20 09.05.2020