Практика дистанційного навчання у КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Вже третій місяць в рамках карантину здобувачі освіти,  вчителі КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» працюють за дистанційною формою навчання. Батьки стали рівноправними партнерами, помічниками своїх дітей в опануванні нових знань.

14:52 07.05.2020

Дистанційна робота з дітьми дошкільного підрозділу Новоолександрівського НВК

Зараз багато батьків трохи розгублені з дошкільнятами вдома і часто не знають, як і куди рухатися впродовж дня. Тому вихователі нашого закладу створили у Фейсбуці групи з батьками та кожного дня пропонують батькам своєрідну «дорожню карту»  — чек-ліст, у якому перелічені вправи  чи активності, які можна робити вдома з дитиною.

16:06 06.05.2020

Організоване закінчення навчального року засобами дистанційного навчання в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»

Дистанційне навчання продовжується. Як показує досвід воно стало для педагогів та учнів КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»

11:12 06.05.2020

Під час карантину не відпочиваємо

Найменші вихованці дитячого садка «Світлячок», діти групи раннього віку «Капітошка», під час карантину не відпочивають, а наполегливо і старанно займаються.

10:51 06.05.2020

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня.

Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

15:52 05.05.2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Відповідно до рекомендації Міністерства освіти та науки відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради повідомляє про те , що заклади освіти продовжують проводити дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року.

15:49 05.05.2020

На карантині не сумуємо!

Без друзів, спілкування з однолітками та веселого дитсадівського життя звичайно ж сумно, але запорука здоров’я на карантині – залишатися вдома. Вихованці групи «Капітошка» КДНЗ №1 «Оленка» зайняті цікавими та корисними справами.

12:02 30.04.2020