«Найкращий читач року-2020»

Вже стало доброю традицією щорічно проводити конкурс «Найкращий читач»,  де цього року змагалися найактивніші і найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів за престижний титул найкращого читача 2020 року серед шкільних бібліотек.

14:05 12.03.2020

В гостях у казки.

В рамках атестаційного періоду,  у комунальному дошкільному навчальному закладі  № 1 «Оленка» проведено відкрите інтегроване заняття у молодшій групі, яке підготувала та провела вихователь Мельянцова В.М.

13:45 12.03.2020

Вшановування пам’яті Тараса Шевченка

Щороку на початку весни, коли все навкруги пробуджується для нового життя, наш садочок, як і вся Україна, вшановує пам’ять свого видатного сина, геніального поета, художника, полум’яного борця за свободу і щастя народу – Тараса Григоровича Шевченка.

09:04 12.03.2020

Свято 8 Березня в дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті - щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою, берегинею роду людського.

15:28 11.03.2020

Тарас Шевченко живе і промовляє…

У росяні вінки заплетені суцвіття До ніг тобі, титане, кладемо. Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. Тебе своїм сучасником звемо. В.Симоненко

14:33 11.03.2020

Свято весни і кохання у Широкому

Кожного року 8 березня увесь світ відзначає  Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку.

10:33 11.03.2020