Психолог КУ «Центр соціальних послуг» проводить тренінг з підвищення самооцінки із соціальними робітниками

26 лютого, у процесі наради завідуючого відделенням соціальної допомоги вдома Катерини Бондаренко, психолог відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Юлія Нудьга провела тренінгове заняття із соціальними робітниками.

13:58 26.02.2020

В КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради»

25 лютого 2019 року в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» пройшов відкритий урок української літератури у 6-А класі на тему «Поведінка головних героїв повісті В. Нестайка «Тореадори з Васюківки», їх вчинки та мотиви».

16:33 25.02.2020

Масляна завітала до бібліотеки

Масляна 2020 в Україні розпочалась у понеділок, 24 лютого і триватиме до неділі, 1 березня. Цей тиждень символізує зустріч зими з весною, а кожен день Масляної має свої традиції.

16:27 25.02.2020

Невичерпне джерело мудрості

Мова — не просто основний засіб спілкування, це — невичерпне джерело мудрості.  Саме  за такою темою проходив  у  КЗ «Широківський  НВК              «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» 21 лютого 2020 року Міжнародний день рідної мови. Що ж цікавого відбулося?

14:52 24.02.2020

День рідної мови

У календарі багато свят, які прилучені до скарбів рідної мови, національної культури. Одне з них – День рідної мови. Так, 21 лютого в КЗ "Маломихайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" традиційно шанували рідну мову.

14:42 24.02.2020

День безпечного Інтернету у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначається 11 лютого 2020 року, 19 лютого  в нашому закладі було проведено просвітницький захід для здобувачів освіти 8 класу з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції.

13:32 24.02.2020

Професійний калейдоскоп у Веселівському КДНЗ №3 "Казка"

Професійна майстерність і творчість вихователя завжди проявляється в діяльності з дітьми. Тому з метою підвищення професійного рівня у нашому садочку пройшов калейдоскоп відкритих переглядів, де педагоги мали змогу показати свої творчі знахідки, професіоналізм та майстерність в організації навчально-вихованого процесу.

13:14 24.02.2020

НАША МОВА СОЛОВ’ЇНА

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.

08:06 24.02.2020