Міжнародний день рідної мови в КЗ «Веселівська ЗОШ I -III ступенів № 1».

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в КЗ «Веселівська ЗОШ I -III ступенів № 1».

15:33 21.02.2020

«Як у нас на Україні»

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову.

10:04 21.02.2020

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

В неділю 16 лютого 2020 року на базі КЗ «Запорізький січовий колегіум» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури в якій брали участь учениця 11 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Коваль О. та учень 9А класу Залата Д.

09:59 21.02.2020

Вшанування Революції гідності

20 лютого 2020 року у КЗ «Широківський НВК ЗОШ І_ІІІ ступенів -ДНЗ» відзначали День Героїв Небесної Сотні, вшановували  подвиг учасників Революції гідності.

16:37 20.02.2020

Забути кров святу не маєм права…

Забути кров святу не маєм права! – Лишила слід безсмертний і терпкий… Героям України – Слава! Слава! Слава!!! І наша пам’ять – на ус івіки!

16:26 20.02.2020