Свято - це завжди щастя!

Свято для дітей - це завжди щастя, радощі та веселощі! Особливо, якщо це спортивне свято.

10:03 05.02.2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

1 лютого 2020 року на базі Запорізького національного університету відбулася ювілейна Х обласна олімпіада з фізичної культури, в якій брали участь учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»: учень               11 класу Урбанський Єгор та учениця 10-А класу Маніца Вікторія.

11:18 03.02.2020

Театральний тиждень у КДНЗ №1 «Оленка»

У КДНЗ №1 «Оленка» з 27 січня до 31 січня пройшов тиждень театру. В усіх вікових групах було проведено бесіди на тему: «Що я знаю про театр?» та правила поведінки в ньому, закріпили свої знання про театральне мистецтво, назви професій.

14:40 31.01.2020

Поет, народжений з любові

Василь Симоненко. Його називають символом національного пробудження, витязем молодої української поезії, одним із когорти письменників – шістдесятників. Життя Василя Симоненка можна порівняти із спалахом блискавки.

13:23 31.01.2020

На честь 102-ї річниці героїчного бою під Крутами

На честь 102-ї річниці героїчного бою під Крутами працівники Широківського сільського будинку культури разом зі старостою села Єрещенко Л.В. та гостями заходу провели бесіду, згадуючи про ці події.

09:27 30.01.2020