Патріотична Акція «Від щирого серця»

Представники учнівського самоврядування ДПР «Планета Мрій»   КЗ «Маломихайлівський НВК»  стали активними учасниками патріотичної Акції «Від щирого серця» і привітали воїнів-інтернаціоналістів з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15:54 17.02.2020

Маленька зіронька Новоолександрівського НВК

31 січня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбувся І етап щорічного  Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед дошкільнят та учнів Веселівської громади.

13:00 17.02.2020

Підвищуємо кваліфікацію педагогів

Майстер-клас  є найефективнішим способом підвищення кваліфікації керівників гуртків. Для педагогів  ПКЗ «БДЮТ»  вже стало традицією проводити    творчі посиденьки  «Все в твоїх руках», де керівники гуртків проводять  майстер - класи,   вдосконалюють  свої знання, обмінюються  досвідом роботи.

11:54 17.02.2020

Як ми відсвяткували День Святого Валентина

До найбільш романтичного свята року – Дня Святого Валентина працівники відділу абонемента Веселівської селищної бібліотеки презентували книжкову виставку «Любові чарівні сторінки».

15:21 14.02.2020

Широківці долучились до акції «Подаруй бібліотеці нову книгу»

У День всіх закоханих, людство святкує також і одне з наймолодших свят у календарі – Міжнародний день дарування книг. Свято започатковано у 2012 році американкою Еммі Бродмур і об’єднує всіх хто любить читати.

14:21 14.02.2020

Серце в подарунок

14 лютого світ відзначає День Святого Валентина. Як і на будь-яке інше свято, в цей день  прийнято дарувати подарунки, сувеніри і валентинки.

13:43 14.02.2020

Віват усім, хто повернувся з поля брані. З Єгипту, Сирії, Анголи, Сомалі, хто бачив смерть в крутих горах Афгану, і тим, хто не прийшов до рідної землі…

Летять, відлітають у вічність роки і скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців. День 15  лютого  нічим  у  календарі не  позначений, але  він  особливий, зітканий з багатьох кольорів.

11:01 14.02.2020