ПАМ’ЯТАЙ спалювання рослинних залишків суворо заборонене!!!

Не допускається спалювання промислових та побутових відходів, які є джерелами забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів. Але є виняток – коли це здійснюється з використанням спеціальних установок при додержанні вимог, встановлених законодавством про охорону атмосферного повітря (стаття 20 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»).

09:37 14.06.2021

10 червня селищний голова Петро Кіяшко взяв участь у І Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку", який став головною регіональною бізнес-подією, присвяченою актуальним питанням економічного розвитку країни.

11:14 11.06.2021

Веселівська громада долучилися до участі у Діалоговому заході з питань соціального захисту та соціального забезпечення, який проходить 10-11 червня у м. Дніпро. Захід відбувається в рамках Ініціативи «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізовується за підтримки Програми «ULEAD з Європою» за участю представників Асоціації міст України, Міністерства соціальної політики України, органів соціального захисту населення сільських, селищних та міських рад з різних куточків країни. Серед ключових тем обговорення - актуальні проблеми у діяльності органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення, а також вироблення спільних пропозицій щодо організації надання різної державної допомоги, виплат, субсидій, забезпечення ветеранів війни житлом, децентралізація повноважень у сфері соціального захисту.

11:04 11.06.2021

9 червня на території с. Новоолександрівка проведено прийом робочою групою "Мобільного соціального офісу"

9 червня на території с Новоолександрівки проведено прийом робочою групою "Мобільного соціального офісу" у складі начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Наталії КВАШКО та завідуючого відділення соціальної роботи КУ "Центр соціальних послуг" Веселівської селищної ради Юлії НУДЬГИ.

12:45 10.06.2021