СИЛУ МАЄШ, РОЗУМУ НЕ ПОТРІБНО!

На території дитячого майданчику в центральному парку смт. Веселе було виявлено ФАКТ ВАНДАЛІЗМУ, ввечері 09.06.2021р. були розламані дві паркові лавочки. Люди які вчинили шкоду, явно діяли за принципом «СИЛУ МАЄШ, РОЗУМУ НЕ ПОТРІБНО».

11:16 10.06.2021

Фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

11:15 10.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

24 червня 2021року в 14-00 год. в селищному будинку культури та дозвілля відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

08:59 10.06.2021

Гарна новина!!!

В ЦНАП Веселівської громади встановлено ще один  платіжний термінал. Відтепер сплатити за послуги можливо як карткою, так і готівкою.

16:43 09.06.2021

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛІ ШИРОКЕ.

Сьогодні, 09.06.2021 р., відбувся виїзний прийом громадян в селі Широке. Прийом проводили селищний голова – Кіяшко Петро, перший заступник селищного голови – Кутьєв Сергій.

15:19 09.06.2021

ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

8 червня 2021 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Веселівської селищної ради. На порядку денному розглядалося  6 протоколи про адміністративне правопорушення складені за ч. 1 ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

14:22 09.06.2021

Клієнти служби зайнятості для отримання послуг можуть використовувати мобільний застосунок «Дія».

З 23 серпня кожна організація прийматиме цифрові паспорти в Дії. Відтепер вони на рівні закону мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Це ще один дуже важливий крок у побудові цифрової держави та входження в режим без паперів.

14:21 09.06.2021

Деклараційна кампанія - 2021: мелітопольці та веселівці задекларували більше 309 мільйонів

Інформуючи про підсумки цьогорічної кампанії декларування начальник Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Олександр Зюзін зазначив, що прибутки, отримані протягом 2020 року не від ведення підприємницької діяльності, задекларували 7065 мелітопольців та веселівців. Сума доходів, вказана ними в поданих до податкових органів деклараціях, склала 309 мільйонів 621,6 тисяч гривень. Порівняно з підсумками минулорічної деклараційної кампанії сума задекларованих доходів збільшилась на 110 мільйонів 253 тисячі або на 55 відсотків.

13:44 09.06.2021