Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я споживача!

З настанням літнього періоду неодмінно зростає кількість отруєнь продуктами харчування. Однією з причин, які можуть призвести до отруєння, є купівля продуктів харчування в місцях стихійної торгівлі, з подальшим їх споживанням.

16:56 18.06.2021

Повідомлення

09.07.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться чергове засідання  сесії селищної ради VIIІ скликання.

16:07 18.06.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИШНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА КІЯШКА З НАГОДИ 30- ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ УТВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ВИПРАВНИЙ ЦЕНТР № 8"

Шановні працівники та ветерани державної установи! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ї річниці з дня утворення державної установи «Веселівський виправний центр № 8»! Висока повага і слова вдячності тим, хто сумлінно виконував і виконує службові обов'язки, хто відданістю справі та чесним служінням закону і українському народові зміцнює авторитет Державної кримінально-виконавчої служби України!

10:46 18.06.2021

Представлено ескізний проєкт "Будівництво водно-спотртивного комплексу з гостьовими номерами у смт Веселе Запорізької області".

17 червня відбулася робоча зустріч селищного голови Петра Кіяшка із директором ТОВ "Архітектурна Ліга" м. Київ Вяловим С.А. та архітектором Дмитрієвим О.С. У ході зустрічі було представлено ескізний проєкт "Будівництво водно-спотртивного комплексу з гостьовими номерами у смт Веселе Запорізької області".

09:41 18.06.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА КІЯШКА З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА.

Шановні медичні працівники! З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

08:49 18.06.2021