Триває прийом документів для отримання дотації за бджолосім'ї

Станом на 17.09.2021 фізичними особами, у кількості 23 осіб, подано до відділу агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Веселівської селищної ради пакет необхідних документів для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

13:01 20.09.2021

Візит професійних рятівників до гімназії

16 вересня 2021 року, в переддень свого професійного свята, до комунального закладу «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» завітали професійні рятувальники.  Учні 5-их, 6-их, 7-их, 11-их класів гімназії отримали чудову нагоду поспілкуватися з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій, побачити сучасну пожежний автомобіль, навіть трішечки побути в ролі рятівника. Професійні рятувальники цікаво розповіли про свою роботу, основні завдання служби з надзвичайних ситуацій.

11:06 20.09.2021

Урочистості з нагоди свята Дня Рятівника України

Сьогодні, в День Рятівника України, секретар ради Раїса Стогній привітала з професійним святом рятівників 13-го державного пожежно-рятувального поста 3-го державного пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

15:08 17.09.2021

Прийміть учать у фестивалі

19 вересня 2021 року в м. Токмак  Пологівського району Запорізької області відбудеться «Фестиваль щасливих ягід – 2021».

12:30 17.09.2021

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 21 вересня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме керівник апарату районної державної адміністрації Ірина БЕРЕГОВИЧ. Звертатися з 09:00 до 10:00 за тел.: (0619) 43-12-06, 43-00-40.

12:24 17.09.2021

Завершено обговорення проєкту Стратегії розвитку громади

Завершено етап обговорення Стратегії розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки, розробленої в рамках Програми USAID/DOBRE#, до якого долучилися мешканці громади старшого віку. Громадські консультації відбулися 16.09.2021 в приміщенні комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради за участі 22 осіб.

12:19 17.09.2021