УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 23 вересня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної  державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

08:17 22.09.2021

Відбувся завершальний V Стратегічний семінар  з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської громади

Відбувся завершальний V Стратегічний семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської громади

20.09.2020  відбувся завершальний V Стратегічний семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області на 2021-2027 роки, який провели польські колеги FRDL в рамках реалізації заходів Програми DOBRE.

08:16 22.09.2021

ТРИВАЄ ПОДАЧА ПРОЄКТІВ НА БЮДЖЕТ УЧАСТІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Сьогодні, секретар ради Раїса Стогній і начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Юлія Москаленко проінформували працівників освіти про можливості Бюджету участі. Освітяни із цікавістю розглядали інформаційні листівки, буклети, а також ознайомились із формою подачі проєкту на Бюджет участі.

16:11 21.09.2021

21 вересня відбувся виїзний прийом в селах Єлизаветівка, Мала Михайлівка та Озерне.

Виїзний прийом проводили: секретар ради – Стогній Раїса, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Куц Сергій. Були присутні старости сіл: Деркач Віталій та Кабанова Ірина.

15:37 21.09.2021

Запорізький регіональний онлайн-семінар-тренінг «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні територіальних громад» зібрав близько 250 учасників із Запорізької області, серед яких - представники територіальних громад, а також структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих та районних державних адміністрацій, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб, Головного управління Нацсоцслужби у Запорізькій області.

14:14 21.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ.