БАРКЕМП «МОЛОДІЖНІ КРИЛА»

23 вересня у рамках програми #DOBRE відбувся баркемп, що отримав назву «Молодіжні крила Веселівської громади». До нашої гостинної громади завітали експерт програми DOBRE Володимир Купрій, керівник проєкту "Голос громоди у місцевому самоврядуванні" Сергій Ткаченко, модератор Ірина Ткаченко, експерт з громадського бюджету Сергій Омелічкін.

14:51 24.09.2021

ПОКИ ТИ ДУМАЄШЬ НОВООЛЕКСАНДРІВЦІ ВЖЕ ПИШУТЬ ПРОЄКТ.

23 вересня мешканці с. Новоолександрівка активно вивчали Бюджет для громадян 2021 року з яким їх ознайомила начальник відділу фінансів Яна Мінасян, а також разом із начальником відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Юлією Москаленко обговорили всі аспекти та можливості Бюджету участі. На важливі питання активних новоолександрівців відповів перший заступник селищного голови Сергій Кутьєв.

14:03 24.09.2021

Духовий оркестр Веселівського селищного будинку культури і дозвілля на Х фестивалі духової та естрадної музики «Таврійські сурми»

Сьогодні, 24 вересня 2021р., духовий оркестр Веселівського селищного будинку культури і дозвілля прийняв участь у відкритому Х фестивалі духової та естрадної музики «Таврійські сурми», який проходив у м. Мелітополь. У фестивалі приймали участь понад 20 колективів духової музики з багатьох районів та областей нашої країни. Наш колектив гідно представив Веселівську ТГ, виступивши на високому рівні. Адміністрація Веселівського селищного будинку культури і дозвілля висловлює вдячність кожному учаснику духового оркестру за плідну працю, особлива вдячність керівнику - ІВАНУ ОЛЕЙЧЕНКО.

12:52 24.09.2021

Обласний центр патріотичного виховання молоді оголошує про можливість для молоді. Надійшли на електронну адресу Центру (info-ocpvm@ukr.net) сценарій патріотичного відеоролику (до 1 хвилини) і можливо саме тобі ми допоможемо його втілити на екран

09:19 24.09.2021

УВАГА! Перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен

29 вересня 2021 року з 13:50 до 14:00 буде проводитись комплексна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен  на 2-3 хвилини. Перевірка проводиться з метою моніторингу стану готовності електросирен. Зберігайте спокій -  це навчальна тривога!

08:13 24.09.2021